شما می توانید به دو صورت زیر مبلغ کتاب های مورد نیاز خود را به حساب ما واریز نمایید:


1 - آنلاین: در این روش شما به صورت کاملا امن وارد سایت بانک ملت می شوید و با وارد کردن اطلاعات کارت خود تنها در سایت بانک ملت به صورت کاملا امنیتی تراکنش خود را انجام می دهید.


نکته 1: پس از انجام تراکنش موفق، سایت خرید شما را تأیید خواهد کرد و نیاز به پیگیری نمی باشد.

نکته 2: از طریق تمامی کارت های عابربانک عضو شبکه ی شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید.

نکته 3: برای خرید اینترنتی، به شماره ی کارت (شماره ی 16 رقمی درج شده روی کارت عابربانک)، رمز دوم کارت عابربانک (رمز خرید اینترنتی)، کد CVV2 (کد سه یا چهار رقمی نوشته شده پشت یا روی کارت عابربانک) و تاریخ انقضای کارت (روی کارت عابربانک درج شده است) نیاز دارید.


2 - غیر آنلاین:

الف) واریز به حساب: در این روش شما با واریز مبلغ مورد نظر به حساب جام بانک ملت که مشخصات آن در مرحله ی آخر پرداخت به شما داده می شود، خرید خود را انجام می دهید.

 

نکته 1: پس از واریز مبلغ مورد نظر، لازم است نام، نام خانوادگی، شماره ی سفارش، شماره ی فیش پرداختی (شماره ی قرمز زنگ سمت چپ بالای صفحه)، تاریخ و زمان دقیق پرداخت مبلغ خود را تنها از طریق بخش ارتباط با ما برای ما ارسال نمایید.

نکته 2: از طریق تمامی شعب های بانک ملت می توانید مبلغ خود را واریز نمایید.


ب) انتقال کارت به کارت: در این روش شما با استفاده از یکی از کارت های عضو شبکه ی شتاب، مبلغ مورد نظر را از طریق دستگاه های خودپرداز به کارت ما که مشخصات آن در مرحله ی آخر پرداخت به شما داده می شود، خرید خود را انجام می دهید.

 

نکته 1: پس از انتقال مبلغ مورد نظر، لازم است نام، نام خانوادگی، شماره ی سفارش، شماره ی تراکنش (شماره ی چاپ شده بر روی رسید دریافتی از دستگاه خودپرداز)، تاریخ و زمان دقیق پرداخت مبلغ خود را تنها از طریق بخش ارتباط با ما برای ما ارسال نمایید.

نکته 2: باجه ی خودپردازی که به آن مراجعه می نمایید، باید از خوپردازهای بانک ملت یا از خودپردازهای بانکی که از کارت آن می خواهید به کارت ما پول واریز نمایید باشد.


خانهخانه

سبد خرید  

(خالی)

کتاب های جدید

فعلا کتاب جدیدی وجود ندارد

کتاب های ویژه

هیچ کتاب ویژه ای موجود نیست

تبلیغات